PERSOANE DE CONTACT

Contact Service Shop
     
  SERVICE SHOP PROFESSIONAL SRL
  Adresa : Mihail Sebastian, Nr. 88, Sector 5, Bucuresti
  Email [Office]: office@evostore.ro / office@allz.ro
  Email [Service]: service@evostore.ro / service@allz.ro
  Telefon [Office] : 0725.697694 / 031.1004422
  Telefon [Service] : 0744.697694 / 031.1004422
   
  De aici puteti sa selectati persoanele cu care doriti să intrati în contact.
  Telefonic sau pe email incercam sa raspundem solicitarilor dumneavoastra cat se poate de repede.
   
   DIRECTOR GENERAL
   
   ARGHIRESCU MARIUS
 
Arghirescu Marius
 
Email : arghirescu.marius@evostore.ro
Telefon : 0725.697694
 
 
 
 
 
 
   
   DIRECTOR SERVICE
   
   ORHA DANIEL
 
Daniel Orha
 
Email : daniel.orha@evostore.ro
Telefon : 0744.697696
 
 
 
 
 
 
   
   DIRECTOR VANZARI
   
   ARGHIRESCU NICOLETA
 
Arghirescu Nicoleta
 
Email : arghirescu.nicoleta@evostore.ro
Telefon : 0725.697692
 
 
 
 
 
 
   
   SUPORT - DISTRIBUITORI / ONLINE / SERVICE
   
   ARGHIRESCU ALEXANDRU [DISTRIBUITORI]
 
Arghirescu Alexandru
 
Email : partener@allz.ro
Telefon : 0725.697692 / 031.1004422
 
- Stadiu prelucrare comenzi.
- Disponibilitate stoc.
- Preţuri produse/servicii.
- Disponibilitate stoc.
 
   
   CULEA IOANA [ONLINE]
 
Culea Ioana
 
Email : online@allz.ro
Telefon : 0725.697694 / 031.1004422
 
- Actualizare informaţii ExtraNet
- Ofertare produse.
- Ofertare produse.
 
 
   
   MIHAIL MIHAELA [PIESE DE SCHIMB]
 
Mihail Mihaela
 
Email : service@allz.ro
Telefon : 0744.697694 / 031.1004422
 
- Actualizare informaţii ExtraNet.
- Ofertare produse/servicii.
- Disponibilitate stoc.
 
 
   
PIESE DE SCHIMB & SERVICE 48H © 2006 - 2018 | CUI: RO19123284 / Reg.Com.: J40/16756/2006 | EVOSTORE ROMANIA
EVOSTORE ROMANIA este operator de date cu caracter personal inregistrat la ANSPDCP, sub numarul 27926 | ANPC
Unelte Stanley
Depozit Online
Inchirieri Scule
RomTools
Evostore Romania